جستجو کردن
Close this search box.

استفاده از فروشگاه اینترنتی گردومیرزا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه محصولات گردومیرزا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

 2. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

 3. فروشگاه اینترنتی گردومیرزا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

 4. فروشگاه اینترنتی گردومیرزا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و با تمام توان از حریم شخصی کاربران دفاع می کند.

 

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

 1. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

 2. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی گردومیرزا درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوط را اعمال خواهد نمود.

 3. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

 4. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید

 

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

 1. ارسال سفارش‌ها بدون محدودیت مکانی از طریق پست در سراسر ایران انجام می شود. 

 2. حمل کلیه سفارش‌ها توسط پست پیشتاز و سفارشی صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی گردومیرزا هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط و اداره ی پست ندارد.

 3. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

 4. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. فروشگاه اینترنتی گردومیرزا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

 5. هزینه حمل بر اساس تعرفه پست انجام شده است و برای هر نقطه ایران هزینه ثابت بسته در نظر گرفته شده است

 6. فروشگاه اینترنتی گردومیرزا  ضمانت سلامت کالا از لحاظ ظاهری و بسته بندی تا تحویل به شرکت های پستی بر عهده داشته ، پس بدیهی است خریدار حتماً محصول خریداری شده را پس از بررسی های اولیه و ظاهری از مامور ارسال دریافت نماید که در غیر این صورت کلیه هزینه های ارسال کالا و خسارات ناشی از آن به علت عیوب ظاهری و اولیه بر عهده خریدار می باشد. 

 •  

 شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

 1.  قبل از ارسال کالا: اگر خرید قبل از ساعت 9 صبح صورت گرفته باشد همان روز ارسال می شود و فرصت لغو وجود ندارد ولی اگر بعد از ساعت 9 صبح خرید صورت گرفته باشد روز بعد مرسوله ارسال می شود و امکان لغو تا پایان روز خرید ممکن می باشد و مشتری می تواند بدون کسر وجه خرید را لغو کند.
 2.  بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده تا مدت 3 روز کاری به شرط عدم استفاده و آسیب و باز شدن کارتن پس از کسر 40% کل ارزش خرید قابل استرداد می باشد و بدیهی است هزینه های ارسال کالای مسترد شده به عهده خریدار می باشد.

 3. در صورت استرداد وجه به هر دلیل و توافقی بین طرفین تنها با ارائه کارت ملی و فقط به شماره حسابی که از طریق آن عملیات خرید صورت گرفته امکان‌پذیر می باشد.

ب) گارانتی

محصولات باغی و کشاورزی فاقد گارانتی می باشد.